Witamy na naszej NOWEJ STRONIE!

Jest nam niezmiernie miło przywitać Państwa na naszej nowej stronie, stworzonej specjalnie na potrzeby klientów. Atutem nowej witryny jest przede wszystkim mocno rozbudowany dział LOKRING, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat łączenia rur w chłodnictwie i klimatyzacji systemem Vulkan Lokring. Zakładka ta,  została dodatkowo podzielona na 4 sekcje:

Małe chłodnictwo

Klimatyzacja i chłodnictwo przemysłowe

– Klimatyzacja samochodowa

– Produkcja urządzeń chłodniczych

– Wykrywanie nieszczelności

 

Dodatkową zakładką, której nie było w poprzedniej wersji strony jest WIDEO, gdzie umieszczane są filmy instruktażowe i promocyjne oferowanych przez nas narzędzi i asortymentu.

W dziale POBIERZ  będą znajdować się katalogi, foldery, broszury oraz wszelkie informacje techniczne naszych produktów. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć pliku, którym są Państwo zainteresowani to prosimy o kontakt, a na pewno prześlemy indywidualnie na e-maila. Z biegiem czasu zakładka będzie stale uzupełniania o nowe katalogi, instrukcje i foldery.

 

Mamy nadzieje, że nowa odsłona strony internetowej jest dla Państwa bardziej czytelna i że znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Zespół Agmet