Niezbędny zestaw narzędzi do uzyskania certyfikatu F-GAZ dla przedsiębiorstwa

W maju 2015 roku weszła w życie ustawa o substancjach zubożającą warstwę ozonową, mowa tu o większości czynników chłodniczych stosowanych urządzeniach klimatyzacyjnych, chłodniczych, ale i pompach ciepła. Tak zwana ustawa f-gazowa obliguje każdego instalatora mającego styczność z fluorowanymi czynnikami chłodniczymi do posiadania odpowiedniego certyfikatu, który można zdobyć spełniając kilka warunków m.in. dysponować kompletem narzędzi znajdujących się na liście z Dziennika Ustaw [DO POBRANIA TUTAJ]

W swojej ofercie posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia objęte powyższą ustawą, które z powodzeniem są akceptowane przez Urząd Dozoru Technicznego podczas przeprowadzanych kontroli. Nie prowadzimy sprzedaży „gotowych” zestawów, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dobieramy poszczególne narzędzia w zależności od potrzeb firmy instalatorskiej oraz zakresu działań jakimi się zajmuje. Wszystkie oferowane narzędzia spełniają normy i wymagania ustawy f-gaz oraz pochodzą od renomowanych producentów będących od wielu lat na rynku chłodniczo-klimatyzacyjnym.

Zainteresowanych odpowiednim doborem narzędzi pod f-gaz prosimy o kontakt doradzimy najlepsze rozwiązanie dla wykonywanych usług instalatorskich lub serwisowych.

Poznajemy oczekiwania, doradzamy, oferujemy!
Wyposażymy każdego instalatora.