Rozpoczęcie współpracy na linii LG i LOKRING

Pozytywny odzew inżynierów serwisowych LGE na produkty LOKRING.

Inżynierowie serwisowi z sektoLG_lokringra chłodniczego ze wszystkich koreańskich centrów serwisowych stosują technologię LOKRING. Od czerwca 2014, po ukończeniu wszystkich próbnych testów centra serwisowe LGE w Korei zaczęły stosować złączki LOKRING w swoich dziedzinach serwisowych.

Na początek, 25 inżynierów serwisowych zostało zaopatrzonych w kompletne wyposażenie serwisowe w 2014 roku. Dzisiaj, ponad 500 inżynierów serwisowych LGE używa ręcznych narzędzi montażowych i ponad 35,000 złączek LOKRING typu 00 zostało dotychczas zainstalowane. W sumie zastosowano 13 rożnych rozmiarów LOKRINGA od 2015 roku. Inżynierowie najpierw uczyli się, jak poprawnie stosować złączki i narzędzia w centrach szkoleniowych LGE. Następnie rozpoczęli ich efektywne stosowanie w obszarze serwisowym.

LG Electronics jest jedną z największych korporacji w Korei, która już stosuje złączki jednopierścieniowe złączki LOKRING w swoich fabrykach. Są zadowoleni z korzyści , jakie przynosi stosowanie produktów LOKRING , takich jak: udoskonalony poziom pracy, brak szkodliwych oparów ulatniających się podczas lutowania i o 50% mniej wadliwych połączeń w produkcji w porównaniu z lutowaniem.Dodatkowo, LGE jest jedną z pierwszych firm w Korei stosujących złączki LOKRING w dziedzinie serwisowania sprzętu gospodarstwa domowego. Odpowiedź serwisantów z LGE jest bardzo pozytywna i motywująca. Pracownicy są bardzo zadowoleni z prostych, doskonałych i przyjaznych w użyciu narzędzi, a także z lepszej jakości serwisu, zaoszczędzonego czasu i polepszenia bezpieczeństwa w miejscu pracy. Sukces ten jest punktem zaczepienia do promowania kolejnej gałęzi z różnorodnych systemów LOKRINGA.

Podczas ostatnich targów, które odbyły się w marcu 2015 w Korei, VULKAN LOKRING dostał doskonały odzew od wielu klientów odnośnie technologii połączeń rurowych bez lutowania w obszarze serwisowania systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych.

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)