Nowe materiały Lokring na rok 2015 – do małej techniki chłodniczej.

Szanowni Klienci,

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem Lokring przeznaczonym dla małej techniki chłodniczej. Znajduje się w nich wykaz wszystkich niezbędnych narzędzi, złączek i komponentów do obsługi serwisu urządzeń chłodniczych obejmującyh:

  • domowe chłodziarki (lodówki, zamrażarki)
  • lady chłodnicze
  • witryny chłodnicze
  • schładzarki do wina
  • urządzeń chłodniczych dla gastronomii

oraz wszędzie tam gdzie występuje ciśnienie do 25 bar, w instalacji znajduje się czynnik chłodniczy a rozmiar rur nie przekracza średnicy zewnętrznej rur fi 11mm.

System Lokring umożliwia łączenie rur o różnych kombinacjach materiałowych (al/al, al/cu, cu/alu, st/cu, st/al) oraz o tych samych lub różnych zewnętrznych średnicach. W katalogu zawarte są wszelkie informacje na temat podstawowych zasad łączenia, doboru złączek i narzędzi. Katalog jest w wersji angielskiej, ale trwają już prace nad tłumaczeniem na język polski. Cennik jest dostępny na zapytanie: gierczyk@agmet.com.pl.

Katalog jest dostępny bezpośrednio TUTAJ, lub w zakładce pobierz.

 

Dodatkowo prezentujemy nasz najnowszy film w języku polskim dotyczącym również systemu Lokring w małej technice chłodniczej [TUTAJ]. Materiał wideo doskonale obrazuje zasady i korzyści łączenia Lokringami.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Agmet