UNEP wspiera system LOKRING w Chinach

Erik Solheim, Zastępca Sekretarza Generalnego ONZ, wziął udział w szkoleniu LOKRING® w szanghajskiej Szkole Zarządzania Technologią i Nauką.

Chiński Minister Ochrony Środowiska dąży do konwersji na przyjazne środowisku czynniki chłodnicze, takie jak R290 czy R32 używane w jednostkach chłodniczych i klimatyzacyjnych. Wuxi VULKAN wspiera projekt Ministra już od ponad dwóch lat.

Firmy, takie jak GREE, Midea oraz Hisense już zaadaptowały kilka linii produkcyjnych. W Chinach obecnie produkuje się w sumie około miliona systemów klimatyzacyjnych, wykorzystujących przyjazne środowisku, ale jednak palne, czynniki chłodnicze. Z powodu ryzyka eksplozji, nie pozwala się na pracę z ogniem przy tych systemach.

Minister Ochrony Środowiska zaapelował do 50 szkół zawodowych oraz techników w Chinach o szkolenie specjalistów i managerów z działów obsługi posprzedażowej z zakresu takich instalacji i utrzymania. Bezlutowa technologia LOKRING® stanowi ważny element tych sesji szkoleniowych.

Erik Solheim, Zastępca Sekretarza Generalnego oraz Dyrektor Wykonawczy Programu Środowiskowego Organizacji Narodów Zjednoczonych (UNEP), odwiedził szanghajską Szkołę zarządzania Nauką i Technologią 3 września 2016.

 

 

Wziął także udział w szkoleniu i był wyraźnie pod wrażeniem prostej i bezpiecznej technologii LOKRING® .
“Kciuki w górę!” dla LOKRINGA®.

U boku Erik’a Solheim’a, wielu innych reprezentantów ze świata polityki i biznesu uczestniczyło w wydarzeniu: Głowa Ozon Action (filia UNEP), Shamila Nair-Bedouelle, koordynator sieci regionalnej Hu Shaofeng oraz Zhang Shigang, zastępca szefa UNEP w Chinach. Dyrektor  Xiao Xuezhi , a także Szef Projektu, Zhong Zhifeng z Biura Współpracy Zagranicznej Ministra Ochrony Środowiska (FECO) byli także gośćmi. Chiński Związek Domowego Sprzętu Elektrycznego (CHEAA) był reprezentowany przez swojego wiceprezesa  Wang Lei, a Chiński Związek Przemysłu Chłodniczego i Klimatyzacyjnego (CRAA) przez swojego Sekretarza Generalnego Zhang Zhaohui.

Wuxi VULKAN będzie kontynuował wspieranie osób odpowiedzialnych w Chinach za konwersję na przyjazne środowisku czynniki chłodnicze.

lokring-presentation lokring-in-china2

Nie zostawiłeś swojego wózka tak po prostu, prawda?

Wpisz swoje dane poniżej, aby zapisać swój koszyk na później. A kto wie, może nawet wyślemy ci słodki kod rabatowy :)